Trenerzy

Nie szukaj kolejnej wymówki, tylko działaj!

Inwestycja w lekcje golfa z naszym profesjonalnym PGA trenerem jest najszybszą i najprostszą drogą do polepszenia swoich umiejętności gry w golfa. Specyfikacja golfa jako rozrywki jest ciekawsza, gdy potrafisz więcej i rozwijasz swoje nowe umiejętności ze znajomymi. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów, aby cieszyć się sportem i od początku wypracowywać nawyki dobrej techniki gry w golfa.

Poznaj naszych trenerów

Robert Sokołowicz - PGA Golf Professional

Jestem zawodowym golfistą i członkiem PGA Polska (Professional Golfers’ Association ) skupiającym zawodowych graczy i trenerów golfa.

Z golfem jestem związany od kilkunastu lat. Przygodę z tą piękną dyscypliną rozpocząłem na polach w Szkocji oraz Polsce.

Swoją pasje do sportu realizowałem na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, której jestem absolwentem. Posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Po ukończeniu trzy letniego szkolenia PGA w dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w zaawansowanym programie szkoleniowym CPD ( Continuing Professional Development ), która funkcjonuje w wielu krajach członkowskich PGAs of Europe. To umożliwia mi ciągły rozwój kwalifikacji, poprzez ustawiczne dokształcanie i uzyskiwanie informacji o najnowszych badaniach, odkryciach, czy technikach golfowych na świecie.

Uczestniczyłem między innymi w seminariach, czy szkoleniach z takimi trenerami jak : Brian Manzella ( Golf Digest’s 50 Best Teachers ), Henrik Niclas ( Szwecja ) czy Mark Bull. Posiadam przeszkolenie z zakresu Club Fittingu ( dobór kijów golfowych ), jestem certyfikowanym trenerem Snag Golf. Indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie oraz praca z takimi urządzeniami i programami jak: Trackman Golf, gdzie posiadam ( Trackman Univeristy Certyfication Level 1 ) , V1Sports Motion Analysis czy Swing Catalyst ( Level 1 Certification ) oraz Scope pozwala mi osiągać skuteczne efekty treningowe.

Zapraszam na treningi!

Włodzimierz Kubiak - PGA Professional

Trener PGA Polska, absolwent AWFiS w Gdańsku, legitymujący się wieloletnim stażem i doświadczeniem w pracy szkoleniowej. 

Uczestnik cyklicznych seminariów prowadzonych przez uznanych trenerów z USA i Wielkiej Brytanii, w zakresie między innymi zajęć z seniorami, młodzieżą i osobami niepełnosprawnymi. 

Współpracujący z AWFiS w Gdańsku, w zakresie przygotowania motorycznego i psychologii sportu. Osiągnięcia szkoleniowe to między innymi 4-te miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet. Zapraszam na trening!